* مـــــــــــــــــــشاوره عمومی rs64.mihanblog.com - استفاده از قانون جذب برای گرفتن نمرات عالی

success (1)

برای دوستانی که می خوان از قانون جذب برای موفقیت در امتحانات استفاده کنن, خوندن این مطلب رو پیشنهاد می کنم, که برگرفته شده از وبلاگ “داستانهای واقعی از راز” هستش.

 

1. درستان را مطالعه کنید اما خودتان را خسته نکنید. اغلب اوقات خودم درسم را فقط به مدت ۲-۳ ساعت مطالعه می کنم و مخصوصاً قبل از خواب این کار را انجام می دهم. چون این کار باعث می شود که ذهن نیمه هوشیارم با حافظه ی کوتاه مدتم همکاری کند تا بهتر مطالب خوانده شده را به یاد آورم.

۲٫ ارتعاشتان را بالا ببرید! این خیلی مهم است. بعد از یه مدت که مطالعه کردید از جایتان بلند شوید و کمی پیاده روی کنید، چند تا توپ به درون دروازه شوت کنید، یا مدیتیشن کنید. صبح روزی که خودم امتحان داشتم زودتر از خواب بیدار می شدم و کمی یوگا و مدیتیشن می کردم تا هم سطح ارتعاشی ام را بالا ببرم و هم انرژی های مسدود شده را در خودم از بین ببرم.

۳٫ سعی کنید غذای گیاهی بخورید. برای اینکه انرژی تان قبل از امتحان خالص و پاکیزه بماند، غذاهای سبک با پایه ی گیاهی بخورید، یا نوشیدنی های مقوی بنوشید. این کار کمک می کند ارتعاشتان تشدید شده و  در جذب نمرات عالی و دلخواهتان موفق شوید.

۴٫ خودتان را مجسم کنید که در امتحان بالاترین و عالی ترین نمره را گرفته اید. وقتی تجسم می کنید خودتان را آزاد بگذارید تا تمام جسمتان آن را حس کند. بگذارید آن حسِ راحتی خیال را که از دیدن نمره ی عالی به شما دست می دهد واقعاً حس کنید. آن حس غرور و افتخار به خود را که از گرفتن نمره ی عالی به شما دست می دهد حس کنید. تصور کنید که دارید این خبر خوب را (گرفتن نمره ی عالی) به دوستان و خانواده تان می دهید. نمره ی دلخواهتان را چنان تجسم کنید که انگار از قبل آن را گرفته اید.

۵٫ و سرانجام، از خدا، کائنات، قدرت برترتان، و نیز از خودتان به خاطر داشتن این نیروی شگفت انگیز برای آشکار کردن نمرات عالی تشکر کنید. به گونه ای حس قدرشناسی داشته باشید که گویی همین حالا نتایج دلخواهتان را کسب کرده اید. قبل از امتحان این جمله را بنویسید و با خود بگویید ” خدایا، برای اینکه کمکم می کنی امتحانم را عالی بدهم متشکرم.” این جمله یک جمله ی ایمانی است در مقابل جمله ی پر از ترسِ ” خدایا، خواهش می کنم کمکم کن امتحانم را خوب بدهم.” جمله ی اول به شما قدرت می دهد تا عالی ترین نتیجه را خلق کنید، و جمله ی دوم فقط نتایج منفی را به خاطر وجود ترس برایتان به همراه می آورد.

 

وقتی امتحان دارید دو گام آخر را چندبار انجام دهید. هر چه بیشتر روی این قصد و منظور که از قبل نمرات عالی را کسب کرده اید پافشاری کنید، ارتعاشتان بالاتر رفته و نمره ی دلخواه را آشکار خواهید کرد.

با پیروی از این چند گام ساده، قادر خواهید بود با کمک قانون جذب بهترین نمره ها را که در تصورتان می آید آشکار کنید. شما فقط توسط باورهایتان محدود می شوید ولی با ایمان به قدرت تان می توانید شریک خوبی برای کائنات در خلق خواسته هایتان باشید!!

ویکتوریا کورنادو

منبع:سایت قانون جذب*