* مـــــــــــــــــــشاوره عمومی rs64.mihanblog.com - نشانه های مردان عاشق؟
اگر شما هم جزو آن افراد هستید احتمالا این سوال برای شما پیش می‌آید كه چگونه می‌توانید عشق فردی كه قرار است یك عمر در كنارش زندگی كنید را بسنجید.برای این‌كه بدانید نامزدتان عاشق شماست یا نه، هزاران راه وجود دارد.برترین مجله اینترنتی ایران


پشتوانه مالی، ظاهر زیبا، خانواده‌ای محترم و شغل خوب معیار خیلی‌ها برای تشكیل یك زندگی مشترك است اما اكثریت انسان‌ها نخستین و مهم‌ترین ملاك پذیرش یك نامزد را وجود یك حس عاشقانه می‌دانند. آن‌ها احتمال این‌كه زندگی‌شان به موفقیت ختم می‌شود را نه با شمارش معیارهای ظاهری و مالی بلكه با میزان عشقی كه در نامزدشان احساس می‌كنند، تخمین می‌زنند. اگر شما هم جزو آن افراد هستید احتمالا این سوال برای شما پیش می‌آید كه چگونه می‌توانید عشق فردی كه قرار است یك عمر در كنارش زندگی كنید را بسنجید. برای این‌كه بدانید نامزدتان عاشق شماست یا نه، هزاران راه وجود دارد. اما بهتر است توجه به جملات عاشقانه را آخرین راه شناسایی این حس بدانید و به معیارهایی كه در این صفحه‌ها مطرح می‌كنیم بیشتر توجه كنید.چشم‌هایش چه می‌گویند؟

شما می‌توانید عشق نامزدتان را از نگاهش بشناسید. اگر هنگام صحبت كردن یا در مواقعی كه كنار هم هستید، زیاد به شما نگاه می‌كند، این اتفاقات را بی‌معنا ندانید. شاید هم او فردی خجالتی باشد و علاقه به دیدن شما را با نگاه‌های كوتاه، دزدكی و مكررش نشان دهد. از طرف دیگر اگر نامزدتان عاشق‌تان باشد، با چشم‌هایش رفتارهای‌تان را كنترل می‌كند. وقتی در مورد موضوعی می‌خندد، به شما نگاه می‌كند تا ببیند كه آیا شما هم می‌خندید؟ یا وقتی كه احساس می‌كند از موضوعی رنجیده‌اید، فورا به شما نگاه می‌كند تا ببیند كه در چه شرایطی هستید. یادتان نرود كه چشم‌ها دروغ نمی‌گویند پس چه این نگاه‌ها به شما اطمینان دوست داشته شدن را بدهد و چه شما را ناامید كند، هیچ‌كدام‌شان را در این ماه‌های نامزدی بی‌معنا ندانید.آیا شما برای او خاص هستید؟

نگاه كردن به رفتاری كه او با  افراد دیگر دارد هم می‌تواند یكی از این نشانه‌ها باشد.

آیا رفتارش با شما مثل دیگران است یا این‌كه با شما متفاوت و خاص‌تر برخورد می‌كند؟  این نشانه را با حسادت اشتباه نگیرید. قرار نیست او به دلیل عشق به شما تمام روابط اجتماعی‌اش را كنار بگذارد بلكه همین‌كه نگاهی متفاوت و رفتاری خاص با شما داشته باشد، كافی‌ است تا نوع رابطه خود و نامزدتان را متفاوت از نوع رابطه‌ای بدانید كه با دیگر آدم‌ها دارد؛ تفاوتی كه مهم‌ترین دلیل به‌وجود آمدنش حسی است كه او نسبت به شما دارد.

چیزی را می‌پسندد كه شما دوست دارید؟

مرد‌ها گاهی علاقه‌شان را با توجه‌كردن به خواسته‌های كسی كه دوستش دارند نشان می‌دهند. اگر نامزدتان شما را به كنسرت خواننده مورد علاقه‌تان دعوت كرده یا سعی می‌كند لباس‌هایش را از میان رنگ‌های مورد علاقه شما انتخاب كند، بیشتر به حسش اعتماد كنید. او به دلیل علاقه‌ای كه به شما دارد سعی می‌كند، چیزهایی را دوست داشته باشد كه شما دوست دارید و به شیوه‌ای زندگی كند كه شما زندگی می‌كنید.اگر شما از برنامه‌های آینده‌تان با او صحبت كنید، او سعی می‌كند برنامه‌های خودش را با شما تنظیم كند و آینده‌اش را به سمت خواسته‌های شما ببرد؟ چنین مردی آماده ازدواج با شماست و به خاطر علاقه‌ای كه به شما دارد دوست ندارد بی‌گدار به آب بزند و از همین حالا می‌خواهد فكر همه چیز را بكند

آیا شما را به دوستانش معرفی كرده؟

اگر او شما را دوست داشته باشد، قطعا با دوستانش در مورد شما صحبت كرده و از حسی كه به شما دارد برای‌شان گفته است. در این مواقع ممكن است دوستانش با دیدن شما احترامی متفاوت برای‌تان قائل شوند یا این‌كه با نیش و كنایه سعی كنند با نامزدتان در مورد حسی كه به شما دارد شوخی كنند. از طرف دیگر، زمانی كه شما را دوست داشته باشد و از این‌كه قرار است در آینده با شما زندگی كند مطمئن باشد، خیلی راحت‌تر شما را به دیگران معرفی می‌كند و دیگر با دیدن ناگهانی یك آشنا در خیابان دست و پایش را گم نكرده و با اعتماد به نفس شما را به او معرفی می‌كند.آیا تغییرات كوچك را می‌بیند؟

قدر تمام تعریف‌هایی كه از شما می‌كند را بدانید. اگر او دوست‌تان داشته باشد، هر لباس تازه‌ای كه می‌پوشید و هر كار تازه‌ای كه می‌كنید برایش زیبا و رویایی جلوه می‌كند. برای نامزدی كه عاشق شماست، هر تغییر كوچكی در ماه‌های اول بزرگ و مهم جلوه می‌كند و البته او نمی‌تواند حسش را نسبت به این تغییرات مهم از شما پنهان كند. بهتر است نشانه‌های این موضوع را هم در حرف‌ها و نگاه‌هایش جست‌و‌جو كنید.پیام دوست داشتن بدون حرف زدن

نامزد شما قرار نیست كه با حسادت زندگی شما را مختل كند اما اگر بدون‌‌ایجاد چنین دردسری دوست داشته باشد كه بیش از دیگران در كنارتان باشد، بدانید كه عاشق‌تان شده است. زمانی كه با دیگر دوستان‌تان سر یك میز نشسته‌اید و صحبت می‌كنید، ممكن است بی‌آن‌كه چیزی بگوید به شما این پیام را بدهد كه دوست دارد روی‌تان را بگردانید و بیشتر با او صحبت كنید تا دیگران. این حرف ممكن است از طریق سكوت طولانی او یا نگاه‌های مكررش به شما منتقل شود پس نسبت به آن بی‌توجه نباشید.

احساس اوحسادت دیگران را برانگیخته؟

اگر  برخی فامیل‌هایش به شما كمی حسادت می‌كنند، می‌توانید مطمئن باشید كه او به شما متفاوت‌تر از دیگران نگاه می‌كند. قطعا آدم‌های اطرافش این تفاوت را در رفتارهایش مشاهده كرده‌اند و به همین دلیل احساس می‌كنند كه شما جایگاه ‌شان را گرفته‌اید. برای كسانی كه سال‌هاست او را می‌شناسند، تشخیص عاشق شدن او از یك رابطه ساده كار سختی نیست، پس اگر آن‌ها احساس می‌كنند كه او عاشق شماست، حرف‌شان را دست كم نگیرید.زمانی كه با دیگر دوستان‌تان سر یك میز نشسته‌اید و صحبت می‌كنید، ممكن است بی‌آن‌كه چیزی بگوید به شما این پیام را بدهد كه دوست دارد.ممكن است نامزد شما پیش از این زیاد از حد به كارش اهمیت می‌داده یا این‌كه با دوستانش وقت می‌گذرانده. اگر آمدن شما باعث شده كه برنامه زندگی‌اش تغییر كند، بدانید كه جایگاه خاصی را برای‌تان درنظر گرفته است. اگر در ماه‌های اخیر ترجیح می‌دهد به جای كار كردن شبانه روزی یا سفر رفتن با دوستانش، در كنار شما باشد و آن‌طور كه شما دوست دارید وقت بگذراند، از این رفتارهایش چشم‌پوشی نكنید. برای چنین مردی این تغییرات دلیلی جز عشق نمی‌تواند داشته باشد.

آیا زمان را فراموش می‌كند؟

آیا ساعات ملاقات‌تان طولانی‌تر از انتظارتان می‌شود وقتی او شما را دوست دارد زمان را فراموش می‌كند و ترجیح می‌دهد به جای فكر كردن به هر چیز دیگری در كنار شما باشد و با شما صحبت كند. او دوست ندارد این زمان تمام شود و از هم جدا شوید. اگر نامزد شما این‌طور رفتار می‌كند، پس قطعا با یك مرد عاشق طرف هستید.مردی كه هدف پیدا می‌كند

آیا برنامه‌های مالی‌اش را منظم‌تر كرده است و بیشتر به فكر فراهم كردن امكانات زندگی آینده‌اش است؟ یا این‌كه در كارش پویا‌تر شده و با جدیت بیشتری برای زندگی و فعالیت‌هایش برنامه‌ریزی می‌كند؟ اگر این‌طور است حتما او در حال آماده‌كردن شرایط خوب برای زندگی مشترك است. او شما را دوست دارد و به همین دلیل تلاش می‌كند تا امكانات بهتری را برای آینده شما فراهم كند. به خاطر این عشق است كه خودش را در برابر شما مسئول می‌داند و این حس مسئولیت را در تمام جنبه‌های زندگی‌اش وارد می‌كند.مدام از آینده صحبت می‌كند؟

آیا بیشتر از همیشه از آینده مشترك‌تان صحبت می‌كند و هیجان‌زده برایش برنامه می‌ریزد؟ وقتی به سفر می‌رود به شما تلفن كرده و آرزو می‌كند كه آن مناطق را در سال‌های آینده با یكدیگر ببینید؟ یا وقتی شما از برنامه‌های آینده‌تان با او صحبت می‌كنید سعی می‌كند برنامه‌های خودش را با شما تنظیم كند و آینده‌اش را به سمت خواسته‌های شما ببرد؟ چنین مردی آماده ازدواج با شماست و به خاطر علاقه‌ای كه به شما دارد دوست ندارد بی‌گدار به آب بزند و از همین حالا می‌خواهد فكر همه چیز را بكند.
منبع:سبک زندگی